אודות

מי אני?

שרון מטיילת בלונדון, שרון בלונדון, סיורים בלונדון, גרפיטי בלונדון, סיור גרפיטי בלונדון, סיור קולינרי בלונדון, סיור לונדון, קולינריה בלונדון, סיור אלטרנטיבי, סיור אוכל בלונדון, סיור אוכל, סיור מתוק בלונדון, סיור קבוצתי בלונדון, סיור זוגי בלונדון

הי ותודה רבה שהגעתם לבקר באתר שלי. נעים מאד! אני שרון, הידועה בשמי המסחרי ׳שרון מטיילת בלונדון׳.
מדריכת סיורי בוטיק בעיר המדהימה ביותר בעולם. הגעתי לממלכה לפני 22 שנה ללימודים. למדתי פה תואר שני בניהול וכשסיימתי המשכתי ללימודי ראיית חשבון. התמחיתי בחברה גדולה בסיטי של לונדון עוד בזמן שהיו שם רק בניינים נמוכים ובקושי מקום לקנות קפה ומאפה. מיד לאחר מכן קנינו בעלי (היום לשעבר ואב נהדר לילדיי בני 17 ו־15) ואני בית מלון ועוד שניים לאחר מכן וזה מה שעשיתי יותר מעשור. ניהלתי, אירחתי ושרתתי את הלקוחות באהבה רבה. המלון הראשון שקנינו לפני יותר מ־18 שנה עדיין בבעלותי בעיר נמל על הים. הוא היה העסק הראשון שלי בממלכה ובכלל ואני עדיין שותפה שקטה או כמו שהשותף העסקי שלי (האקס) אומר ׳לא מאד שקטה׳…

למה לונדון?

לונדון היא אהבה גדולה. כל השנים לקחתי תיק וטיילתי ברחובות כמו תיירת, כל פעם באיזור אחר. כשהגיעו משפחה, חברים או חברים של חברים, כולם זכו להדרכה בעיר. גם את רוב ההצגות ראיתי לפחות 3 פעמים. את הסיורים כעסק התחלתי כשנתבקשתי לארגן טיול וימי סיור לקבוצה של מעצבות פנים שהגיעו לעיר. מאז העסק התפתח, הגיעו חברים של מי שכבר טיילו איתי והמליצו, הגיעו מהמלצות ברשתות החברתיות ומחיפושים שונים באתרים אז תודה רבה לכולכם!

כגרגרנית ידועה שילבתי טעימות נפלאות בכל הסיורים ובנדיבות רבה.
אחת המטיילות הראשונות שטיילה איתי כתבה לי אחרי הסיור: ׳הרגשנו שאירחת אותנו בלונדון׳ ככה בדיוק אני רוצה שתרגישו כשאתם מטיילים איתי. 3 שעות של חוויה מפנקת וטעימה תוך כדי תוך כדי מפגש עם ההסטוריה של העיר עם המון רבדים, מקומות נסתרים, אנשים מעניינים וחנויות קסומות.

מאז פרוץ המגיפה הלכתי יותר צעדים מהשנה שקדמה לה, גיליתי פינות חדשות, חקרתי, למדתי על מה שגיליתי וכל מה שאני הכי רוצה זה שתגיעו כבר לטייל איתי כדי לספר ולהראות לכם את כל מה שאני יודעת. בבקשה תגיעו מהר!